niedziela, 2 lipca 2017

#75 Vi Keeland "Szansa" (seria MMA Fighter)


Czy dostając od losu drugą szansę zrobilibyście wszystko by naprawić popełnione błędy? Bohaterowie najnowszej powieści Vi Keeland otrzymują taką możliwość jednak czy tym razem uratują swoje uczucie?


Moja opinia

„Szansa” to druga część serii MMA Fighter, opowiadająca losy wschodzącej gwiazdy dziennikarstwa Olivii Michaels oraz prawdziwego fightera Vince'a Stone'a. Ich ścieżki po siedmiu latach ponownie się krzyżują, jednak silne pożądanie przeplata się z wzajemną niechęcią i nieufnością. Czy zapomną dawne urazy i zawalczą o swoją miłość?

Vi Keeland po raz kolejny stworzyła pełną erotyzmu i namiętności powieść, gdzie nienawiść przeplata się z pożądaniem. Po książkę możecie śmiało sięgać bez czytania poprzedniej części, gdyż „Szansa” opowiada historię zupełnie nowych bohaterów, chociaż postać Vinny'ego poznaliśmy już w poprzedniej części. Mamy tutaj pewną siebie dziennikarkę, przed którą kariera stoi otworem oraz aroganckiego zawodnika MMA. Oboje spotkali się ponownie po siedmiu latach, jednak ból związany z rozstaniem nadal głęboko w nich tkwi. Autorka bardzo zgrabnie przedstawia przeszłość bohaterów, co znacznie ułatwia czytelnikowi zrozumienie tej zawiłej relacji. Jak się możecie spodziewać uczucie pomiędzy dawnymi kochankami nie minęło, a ponowne spotkanie na nowo rozdrapało zabliźnione już rany. Czy tym razem, będąc zupełnie innymi osobami, Olivia i Vinny będą w stanie dać sobie kolejną...szansę? Niestety, ale autorce ponownie nie udało się uniknąć podążania za utartymi schematami. Chociaż chyba powoli już tracę nadzieję na to, że gatunek erotyczny zaskoczy mnie czymś nowym, czymś co mnie dosłownie wciśnie w fotel. Jednak „Szansa” jest powieścią, którą czyta się pomimo wszystko przyjemnie, a fabuła posiada kilka niespodziewanych zwrotów akcji.
Podsumowując, „Szansa” nie zaskoczyła mnie niczym nowym, jednak mimo to lektura powieści sprawiła, że miło spędziłam czas. Jest to idealna propozycja dla czytelników, którzy nie oczekują zbyt wiele od fabuły książki. Jednak dla bardziej wytrawnych czytelników lub dla wielbicieli gatunku erotycznego „Szansa” może okazać się niezbyt satysfakcjonującą lekturą. Pomimo dość przyjemnie zarysowanych bohaterów i fabuły, Vi Keeland i tym razem nie przekonała mnie do siebie. Mimo to książkę polecam jako dobry sposób na oderwanie się od rzeczywistości. 

Ocena: 4,5/6
Autor: Vi Keeland
Tytuł: Szansa
Gatunek: erotyka, romans
Ilość stron:
Okładka: miękka
Wydawnictwo: Kobiece

Za egzemplarz oraz możliwość zrecenzowania książki dziękuję:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz!
Zapraszam ponownie!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...