niedziela, 15 maja 2016

#1 Colleen Hoover "Ugly Love"

Ugly Love
Colleen Hoover Ugly Love

  Czy wyobrażacie sobie jak to jest doświadczyć miłości z najgorszej strony? Miłości, która rani tak bardzo, że nigdy więcej nie chcecie jej czuć? Zapraszam na recenzję Ugly Love.  Tate Collins i Miles Archer poznają się w dość niefortunnych okolicznościach jednak już od pierwszej chwili przyciąga ich do siebie jakaś niewidzialna siła. Napięcie pomiędzy nimi rośnie, a jeden pocałunek zmienia wszystko. Decydują się na układ, gdzie obowiązuje tylko jedna zasada: "Nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości".Czy będą w stanie jej przestrzegać?
  Podczas czytania Ugly Love zadawałam sobie pytanie: Co musi się zdarzyć by człowiek był w stanie wyrzec się miłości? Jeżeli mam być z Wami szczera bałam się jaka może okazać się odpowiedź na to pytanie.

  Colleen Hoover znowu udowodniła wielkość swojego talentu. Wraz z każdą kolejną przeczytaną kartką, zakochiwałam się w książce coraz bardziej. Sposób w jaki autorka opisała przeżywane przez bohaterów emocje,  sprawił, że prawie przez całą książkę płakałam. Ugly Love to po prostu huśtawka emocji. W jednej chwili wywołuje uśmiech na twarzy, a w drugiej tak przejmujący smutek i ból, że nie jestem w stanie go opisać. Autorka ukazuje nam dwa oblicza miłości. Z jednej strony jest to miłość, która rani i niszczy człowieka, a z drugiej taka, która leczy rany i przywraca do życia. Który rodzaj miłości według was jest tą prawdziwą?

  Colleen po raz kolejny poruszyła moją duszę i serce tak jak było to w przypadku jej wcześniejszych książek. Niecierpliwie czekałam na premierę Ugly Love w Polsce. Nie zawiodłam się, obok takiej książki nie można przejść obojętnie. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników romansów.

Moja ocena: 6/6

Tytuł: Ugly Love
Autor: Colleen Hoover
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte

4 komentarze:

 1. Cudowna, poruszająca historia. Jedna z lepszych powieści, jakie czytałam. Po prostu zakochałam się w całej fabule i w niesamowitym Milesie Archerze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to jedna z tych powieści, które na długo pozostają w pamięci :-)

   Usuń
 2. Koniecznie muszę zdobyć ten tytuł jak wyjdę z zaległości książkowych:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz!
Zapraszam ponownie!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...