poniedziałek, 17 października 2016

BOOK TOUR - "Bez winy" (ZAPISY)

Bez winy - BOOK TOUR

Zapraszam wszystkich blogerów i blogerki, którzy regularnie prowadzą swoje blogi do wzięcia udziału w pierwszym BOOK TOURZE organizowanym na moim blogu. A do przeczytania jest nic innego jak gorąca wrześniowa premiera najnowszej książki Mii Sheridan "Bez winy".Zasady uczestnictwa:

1. Chęć przystąpienia do akcji możecie zgłaszać od dziś czyli 17 października do 31 października w komentarzach pod postem. Później lista zostaje zamknięta. Jeżeli grupa minimum dziesięciu osób nie zostanie zebrana, wtedy ogłoszę na blogu kolejny etap naboru uczestników.

2. W zgłoszeniu proszę o podanie adresu e-mail oraz linka do swojego bloga.

3.  2 listopada na blogu zostanie udostępniona lista uczestników.

4. W ciągu maksymalnie 10 dni proszę o umieszczenie recenzji książki na swoim blogu z dopiskiem BOOK TOUR + link do regulaminu całej akcji.

5. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt mailowy (zaczytanabloguje@gmail.com) w celu poznania danych teleadresowych kolejnej osoby z listy. Proszę by książka była wysłana przesyłką poleconą priorytetową.

6.  Na kartkach książki możecie zaznaczać swoje ulubione cytaty, dopisywać swoje przemyślenia, uwagi.

7. Po zakończeniu akcji książka trafi ponownie do mnie, dlatego ostatnia osoba na liście proszona jest o kontakt mailowy ze mną :)

8. Każdą osobę proszę o podesłanie linka do swojej recenzji, na koniec na moim blogu zrobię podsumowanie całej akcji. 

MIŁEJ ZABAWY!

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz!
Zapraszam ponownie!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...