sobota, 18 czerwca 2016

Przegląd książkowy - lipcowe premieryDzisiaj przychodzę do Was z pierwszym przeglądem książkowym. Będzie on dotyczył książek na które warto zwrócić uwagę, a których premiery są przewidziane już na lipiec! Nie od dziś wiadomo, że moim ulubionym gatunkiem literackim są gorące romanse i łamiące serce historie. Pod tym kątem wybrałam kilka pozycji, które koniecznie muszę przeczytać, a do których pragnę was zachęcić.  


1. Laurelin Paige "Uwikłani. Na zawsze"

Ostatnia już część serii Uwikłani, przedstawiająca historię Alayny oraz Hudsona. Jestem bardzo ciekawa jaki finał historii przewidziała autorka dla tej pary. Pierwsza część serii Pokusa bardzo mi się spodobała, recenzję możecie przeczytać tu. Jednak druga część Obsesja średnio przypadła mi do gustu, dlatego też czekam z niecierpliwością na zwieńczenie całej serii, może okaże się lepsza niż poprzednie części.


2. Lauren Christina "Piękny sekret"

Jeden z moich ulubionych duetów pisarskich, Christiny Hobbs oraz Lauren Billings. Po trzech, moim zdaniem bardzo udanych książkach, przyszedł czas i na czwartą. Również i tym razem autorki postawiły na trudną historię miłosną, która nie powinna się wydarzyć. Piękny sekret to opowieść o młodziutkiej Ruby Miller oraz przystojnym Brytyjczyku, między którymi budzi się gorące uczucie. Z dala od Londynu ich związek rozkwita, ale czy będzie trwać gdy wrócą do szarej rzeczywistości? Przekonamy się o tym niebawem. Polecam również wcześniejsze książki autorek: Piękny Drań, Piękny Nieznajomy oraz Piękny Gracz. Fani gatunku na pewną się nie zawiodą. 
3. Elle Kennedy "Błąd"

Wszyscy z Was, którzy jeszcze nie czytali Układu teraz jest czas by nadrobić zaległości. Błąd to kolejna część serii autorstwa Elle Kennedy, zakładam, ze będzie równie zabawnie i pikantnie jak w poprzedniej części. Tym razem historia również toczy się na uniwersytecie w Briar, a bohaterami jest znany z poprzedniej części John Logan, gwiazda ligi hokejowej oraz Grace Ivers. Jeden błąd sprawia, że drogi kochanków się rozchodzą. Grace dotąd naiwna i będąca na każde skinienie Logana, po roku wraca na uniwersytet odmieniona i bogatsza o pewne doświadczenia. Już nie jest typowym "króliczkiem hokejowym" teraz to ona dyktuje warunki. Czy Loganowi uda się ją odzyskać? 


4. Kristy Bromberg "Slow Burn. Kropla drąży skałę"

Dla wszystkich fanów serii Driven będzie to niezła gratka. Slow Burn to  kolejna część serii tym razem opowiadająca perypetię Haddie oraz Becksa. W poprzednich częściach jak również i w tej znajdziemy zabawne dialogi, łamiącą serce czytelnika historię oraz gorące sceny miłosne. Historia miłosna równie mocno trzymająca w napięciu jak poprzednie części, obok której miłośnicy gatunku nie mogą przejść obojętnie. Muszę przyznać, że książki Bromberg mnie oczarowały od pierwszej strony. Zachęcam do zapoznania się z poprzednimi częściami serii, naprawdę warto.

 
5. R. K. Lilley "Podniebny lot"

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z twórczością autorki, ale po opisie książki zakładam , że przypadnie ona do gustu fanom pikantnych historii. Bianca jest wyniosłą i chłodną stewardessą w pierwszej klasie linii lotniczych. Nikt do tej pory nie był w stanie wyprowadzić jej z równowagi... dopóki na horyzoncie nie pojawił się James Cavendish. Nieziemsko przystojny miliarder sprawia, że głos jej drży a kolana miękną. Kiedy Bianca ulega cudownym turkusowym oczom pana Cavedisha, odkrywa jak silne i pierwotne może być pożądanie.Kolejność książek jest przypadkowa. Chętnie poznam wasze propozycje na nadchodzący miesiąc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz!
Zapraszam ponownie!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...