niedziela, 24 lipca 2016

Przegląd książkowy - sierpniowe premieryMałymi krokami zbliża się koniec lipca, który swoją drogą był bardzo udany. Tyle wspaniałych premier miało miejsce właśnie w lipcu. Moja biblioteczka wzbogaciła się o kilka ciekawych tytułów. Oby sierpień okazał się tak samo ekscytujący! 

1. "Sweet Ache. Krew gęstsza od wody" Kristy Bromberg

Czas na kolejną część serii Driven - tym razem przedstawiającą historię Quinlan  i Hawkina. Muzyk o miękkim sercu, po raz kolejny bierze na swoje barki wybryki młodszego brata - Huntera. Tym razem grozi mu więzienie, jednak by zdobyć przychylność sędziego, Hawkin zgadza się prowadzić gościnnie wykłady na jednym z uniwersytetów. Tam właśnie poznaje Quinlan, która początkowo ma być tylko zakładem. Jednak jak się okazuje Quinlan nie ma w planach być kolejną zdobyczą muzyka. A Hawkin musi się nieźle wysilić by wygrać zakład. 
2. "Wyśnione miejsca" Brenna Yovannoff

Waverly i Marshall mają dwa oblicza, jedno przeznaczone dla świata, drugie tylko dla nich samych. Spotykają się ze sobą we śnie - miejscu gdzie nie muszą udawać kogoś kim nie są. Miejscu gdzie w końcu mogą być sobą. Jednak czy zamienią sny na rzeczywistość?
3. "Never, never" Tarryn Fisher, Colleen Hoover


Czasem wspomnienia mogą być gorsze niż zapomnienie. Charlie i Silas są jak czyste karty. Nie wiedzą, kim są, co do siebie czują, skąd pochodzą ani co wydarzyło się wcześniej w ich życiu. Nie znają swojej przeszłości. Pomięte kartki, tajemnicze notatki i fotografie z nieznanych miejsc muszą im pomóc w odkryciu własnej tożsamości. Ale czy można odbudować uczucia? Czy można chcieć przypomnieć sobie… że ma się krew na rękach? A jeśli prawda jest tak szokująca, że tylko zapomnienie chroni przed szaleństwem? Umysły Silasa i Charlie pełne są mrocznych tajemnic. On zrobi wszystko, by wskrzesić wspomnienia. Ona za wszelką cenę chce je pogrzebać (źródło - empik.com).4. "Przez niego zginę" K.A. Tucker

Dwudziestoośmioletnia Maggie Sparkes przyjeżdża do Nowego Jorku, by spakować rzeczy przyjaciółki, która popełniła samobójstwo. Policja zgromadziła mocne dowody. Twierdzą, że Celine połknęła całe opakowanie środków psychotropowych, popiła je wódką i już się nie obudziła. W szkatułce ukrytej w mieszkaniu przyjaciółki Maggie odkrywa jednak coś, co stawia wiele niewygodnych pytań. Musi dowiedzieć się czegoś o tajemniczym mężczyźnie, którego Celine kochała, chociaż miał stać się przyczyną jej zguby. Szukając informacji, Maggie odkrywa nieznane fakty z prywatnego życia przyjaciółki. Przypadkowo stawia się także na celowniku mordercy, który nie cofnie się przed niczym, by jego zbrodnie nie wyszły na jaw. Ten mężczyzna był moim zbawieniem. Teraz przez niego zginę(źródło - Wydawnictwo Filia).


Spodziewaliście się, że K.A Tucker- autorka "Dziesięciu płytkich oddechów" napisze kryminał?! Bo ja nie i jestem bardzo ciekawa jak jej to wyszło. Mam nadzieję, że "Przez niego zginę" będzie tak samo wciągająca jak poprzednie książki autorki.A wy na jakie premiery sierpniowe z wytęsknieniem czekacie. Co byście jeszcze dodali do mojej listy? Piszcie w komentarzach - nigdy za dużo książek :)

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz!
Zapraszam ponownie!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...